SMB10J11CA R5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMB10J11CA R5G
JLCPCB Part #
C3707507
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+175℃ 11V 12.2V 18.2V 1kW 54.9A 5uA Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS