SMAJ85CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ85CA
JLCPCB Part #
C3720862
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 137V 1uA 2.2A 400W 85V 94.4V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS