SMAJ33AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ33AH
JLCPCB Part #
C3708039
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 33V 36.7V 400W 53.3V 7.5A Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS