SMAJ26CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ26CH
JLCPCB Part #
C3713519
Package
DO-214AC(SMA)
Description
26V 28.9V 400W 46.6V 8.6A TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS