SMAJ22AHR3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ22AHR3G
JLCPCB Part #
C3700025
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 11.3A 1uA 22V 24.4V 35.5V 400W TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS