SMAJ14CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ14CA
JLCPCB Part #
C3720844
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 14V 15.6V 17.2A 1uA 23.2V 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS