SMAJ13CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ13CH
JLCPCB Part #
C3712385
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 16.8A 1uA 23.8V 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS