SMAJ130CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ130CAH
JLCPCB Part #
C3700080
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1.5A 130V 144V 1uA 209V 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS