SMAJ120AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ120AH
JLCPCB Part #
C3705251
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1.6A 120V 133V 193V 1uA 400W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS