SMAJ10CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ10CA
JLCPCB Part #
C3719887
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 10V 11.1V 17V 23.5A 400W 5uA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS