SMA6J18AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMA6J18AH
JLCPCB Part #
C3711865
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 18V 1uA 20V 21.2A 28.3V 600W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS