BZX84C4V3 RFG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZX84C4V3 RFG
JLCPCB Part #
C6136731
Package
SOT-23
Description
300mW 3uA@1V 4.3V 90Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS