BZW06-376
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW06-376
JLCPCB Part #
C3719072
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 376V 418V 5.7A@8/20us 600W 776V TVS Unidirectional DO-204AC(DO-15) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS