BZW04-5V8 R0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-5V8 R0G
JLCPCB Part #
C2444707
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 10.5V 1mA 38A 400W 5.8V 6.45V TVS Unidirectional DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS