BZW04-188B R0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-188B R0G
JLCPCB Part #
C2444439
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 1.4A 188V 1uA 209V 301V 400W Bidirectional TVS DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS