BZW04-154B R0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-154B R0G
JLCPCB Part #
C2444019
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 1.6A 154V 171V 1uA 246V 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS