BZW04-102B R0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-102B R0G
JLCPCB Part #
C2443950
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
102V 114V 165V 1uA 2.4A 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS