BZW04-213H
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZW04-213H
JLCPCB Part #
C3712579
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 1.2A 1uA 213V 237V 344V 400W TVS Unidirectional DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS