BZT52C20 RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52C20 RHG
JLCPCB Part #
C485492
Package
SOD-123F
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 19V~21V 20V 45nA@14V 500mW 55Ω SOD-123F Zener Diodes ROHS