BZT52B51 RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52B51 RHG
JLCPCB Part #
C6132923
Package
SOD-123F
Description
180Ω 45nA@35.7V 500mW 51V SOD-123F Zener Diodes ROHS