BZT52B43-G RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52B43-G RHG
JLCPCB Part #
C6132919
Package
SOD-123
Description
100nA@29.4V 130Ω 410mW 43V SOD-123 Zener Diodes ROHS