BZT52B27S RRG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52B27S RRG
JLCPCB Part #
C485485
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 200mW 26.46V~27.54V 27V 45nA@18.9V 80Ω SOD-323F Zener Diodes ROHS