BZD27C75PW
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C75PW
JLCPCB Part #
C6132740
Package
SOD-123W
Description
100Ω 1W 1uA@56V 75V SOD-123W Zener Diodes ROHS