BZD27C47PW
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C47PW
JLCPCB Part #
C5957186
Package
SOD-123W
Description
1W 1uA@36V 45Ω 47V SOD-123W Zener Diodes ROHS