BZD27C33PW
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C33PW
JLCPCB Part #
C7223565
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 15Ω 1W 1uA@24V 31.4V~34.7V 33V SOD-123W Zener Diodes ROHS