BZD27C22PW
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C22PW
JLCPCB Part #
C6474918
Package
SOD-123W
Description
15Ω 1W 1uA@16V 22V SOD-123W Zener Diodes ROHS