BZD27C20PW
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C20PW
JLCPCB Part #
C3736947
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 15Ω 19V~21V 1W 1uA@15V 20V 750Ω SOD-123W Zener Diodes ROHS