5.0SMDJ78AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
5.0SMDJ78AH
JLCPCB Part #
C3714841
Package
DO-214AB(SMC)
Description
126V 2uA 39.7A 5kW 78V 86.7V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS