5.0SMDJ28AHM6G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
5.0SMDJ28AHM6G
JLCPCB Part #
C3715056
Package
DO-214AB(SMC)
Description
110A 28V 2uA 31.1V 45.4V 5kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS