5.0SMDJ28AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
5.0SMDJ28AH
JLCPCB Part #
C3713470
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 110A 28V 2uA 31.1V 45.4V 5kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS