5.0SMDJ16AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
5.0SMDJ16AH
JLCPCB Part #
C3711412
Package
DO-214AB(SMC)
Description
16V 17.8V 193A 26V 50uA 5kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS