5.0SMDJ100AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
5.0SMDJ100AH
JLCPCB Part #
C3712123
Package
DO-214AB(SMC)
Description
100V 111V 162V 2uA 30.9A 5kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS