1.5KE9.1CA B0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE9.1CA B0G
JLCPCB Part #
C2628018
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 117A 13.4V 50uA 7.78V 8.65V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS