1.5KE7.5CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE7.5CA
JLCPCB Part #
C3720694
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 11.3V 139A 500uA 6.4V 7.13V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS