1V5KE91CA
MFR.Part #
1V5KE91CA
JLCPCB Part #
C2446622
Description
1.5kW 125V 12A 5uA 77.8V 86.5V Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS