1V5KE68CA
MFR.Part #
1V5KE68CA
JLCPCB Part #
C3718108
Description
1.5kW 16.3A 58.1V 5uA 64.6V 92V Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS