1V5KE39CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1V5KE39CA
JLCPCB Part #
C3718057
Package
DO-201AD
Description
1.5kW 28A 33.3V 37.1V 53.9V 5uA Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS