1V5KE350CA
MFR.Part #
1V5KE350CA
JLCPCB Part #
C2447284
Description
1.5kW 3.2A 300V 333V 482V 5uA Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS