1V5KE33CA
MFR.Part #
1V5KE33CA
JLCPCB Part #
C3719099
Description
1.5kW 28.2V 31.4V 33A 45.7V 5uA Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS