1V5KE300CA
MFR.Part #
1V5KE300CA
JLCPCB Part #
C2447023
Description
1.5kW 256V 285V 3.8A 414V 5uA Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS