1V5KE200CA
MFR.Part #
1V5KE200CA
JLCPCB Part #
C2447092
Description
1.5kW 171V 190V 274V 5.5A 5uA Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS