1V5KE180CA
MFR.Part #
1V5KE180CA
JLCPCB Part #
C2447278
Description
1.5kW 154V 171V 246V 5uA 6.1A Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS