1.5SMC91AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5SMC91AH
JLCPCB Part #
C3710435
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 12.6A 125V 1uA 77.8V 86.5V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS