1.5SMC43CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5SMC43CH
JLCPCB Part #
C19849791
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@8/20us 1uA 25A@8/20us 34.8V 47.3V 61.9V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS