1.5SMC39CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5SMC39CA
JLCPCB Part #
C485025
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 29A 33.3V 37.1V 53.9V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS