1.5SMC22CH
MFR.Part #
1.5SMC22CH
JLCPCB Part #
C19849765
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW@8/20us 17.8V 1uA 24.2V 31.9V 49A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS