1.5SMC200CH
MFR.Part #
1.5SMC200CH
JLCPCB Part #
C19849758
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 171V 1uA 220V 274V 5.4A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS