1.5SMC18CH
MFR.Part #
1.5SMC18CH
JLCPCB Part #
C19849753
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@8/20us 14.5V 19.8V 1uA 26.5V 59A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS