1.5SMC180H
MFR.Part #
1.5SMC180H
JLCPCB Part #
C19849751
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 146V 198V 1uA 258V 6.1A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS