1.5SMC16AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5SMC16AH
JLCPCB Part #
C3701046
Package
DO-214AB(SMC)
Description
1.5kW 13.6V 15.2V 22.5V 70A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS